У Києві завершився мітинг антивакцинаторів – включення (Відео)

Мітинг антивакцинаторів

Коронавірус та карантин

Мітингарі поширювали фейки щодо коронавірусу

Біля будівлі Служби Безпеки України завершився мітинг антивакцинаторів. Крім скасування обов’язкового щеплення для представників певних професій, кілька сотень людей вимагали відпустити Остапа Стахіва, одного з лідерів руху противників вакцинації. Його заарештували на 2 місяці, бо підозрюють у спробі повалити конституційний лад в Україні. Правоохоронці кажуть, що чоловік своїми діями ставив під загрозу життя громадян країни, зокрема під час попередньої антивакцинаторської акції. Перебіг столичного мітингу відстежувала журналістка “5 каналу” Ганна Рибалка.

Так, колона противників вакцинації прийшла під будівлю СБУ від Верховної Ради. Журналістів мітингарі переконували, що пандемії коронавірусу не існує. Окрім цього, поширювали очевидні фейки. Приміром, що нині COVID-відділення лікарень порожні, а вакцина є способом чіпувати людей. Незабаром у Львові захисники Стахіва оскаржуватимуть обраний йому запобіжний захід.

Нагадаємо, у середу, 24 листопада антивакцинатори вийшли на акцію протесту та заблокували центр Києва. До цього 3 листопада під Верховною Радою відбувається мітинг антивакцинаторів. До парламенту прийшли приблизно 2-3 тис. людей. Антивакцинаторів з Івано-Франківська не пустили на протест до столиці через те, що вони не мали COVID-документів.

Як повідомляв 5.UA, протестувальники відмовляються давати коментарі представникам ЗМІ, оскільки, на їхню думку, журналісти займаються пропагандою вакцинації.