Розгляд справи екснардепки Тетяни Чорновол перенесли на січень: що відомо (Відео)

Тетяна Чорновол

Суд вирішив перенести слухання на 12 січня

Через те, що потерпілі втретє не з’явилися на на судове засідання розгляд справи екснардепки Тетяни Чорновол перенесли на січень, передає “5 канал”.

Так, без родичів загиблого у пожежі співробітника “Партії Регіонів” та власника пошкодженої будівлі офісу політсили справу про вбивство під час Революції Гідності розглядати не можуть. Тож суд вирішив перенести слухання на 12 січня. Через ігнорування засідань стороною потерпілих без поважних причин, колегія суддів вирішила їх оштрафувати на 2 тисячі гривень. Водночас, Тетяна Чорновол постійне перенесення називає затягуванням.

“Суд облишений можливості продовжити підготовче провадження, адже оскільки участь потерпілих обов’язкова, то єдине, що може сьогодні зробити суд це накласти грошове стягнення. Таке клопотання сторона захисту не заявляла, суд це зробив за власною ініціативою”, – сказала адвокатка Тетяни Чорновол Ірина Кузіна.

Учасниця Революції Гідності, народна депутатка 8 скликання Тетяна Чорновол повідомила: “Двоє потерпілих не з’являються на судове засідання вже який раз тому суд не починається. Тому що вони розуміють, що ця справа політично замовна, вони не хочуть приймати участь в цьому політичному шоу, і не хочуть символами переслідування Майдану, бо зрозуміло, що ця справа не проти мене, а проти всього Майдану”.

Нагадаємо, Тетяну Чорновол звинувачують у підпалі офісу “Партії регіонів” 14-го року та причетності до смерті людини. Слідство вважає, що 18 лютого 2014-го підозрювана брала участь у підпалі будівлі на вулиці Липській у Києві, де тоді був розташований офіс “Партії регіонів”. У пожежі загинув 66-річний інженер Володимир Захаров.