Нападника «Реала» засудили за шантаж інтимним відео

Нападника «Реала» Каріма Бензема засудили до року умовно і штрафу у справі про шантаж його партнера зі збірної Франції Матье Вальбуена.

Як повідомляє Reuters, суд оштрафував Бензема на 75 тисяч євро, а також зобов’язав його виплатити Вальбуену 80 тисяч євро як відшкодування судових витрат і 150 тисяч євро як компенсацію збитків разом з іншими обвинуваченими. Ще чотирьом фігурантам справи від півтора року умовно до двох з половиною років реального ув’язнення.

Каріма Бензема звинувачували у співучасті у спробі шантажу Маттьє Вальбуена, з яким він разом виступав за збірну Франції з футболу. У червні 2015 року Вальбуена почав отримувати по телефону погрози опублікувати відео інтимного характеру за його участю, яке, ймовірно, вкрали з телефону футболіста. Через спробу шантажу Вальбуена почав побоюватися за свою кар’єру та місце у національній збірній. За версією звинувачення, учасники змови залучили Бензема, щоб спонукати Вальбуена заплатити, оскільки той тягнув час.

На тренуванні французької збірної з футболу у жовтні 2015 року Бензема підійшов до Вальбуена і згадав «спекотне» відео за його участю. За словами постраждалого, Бензема говорив, що його хороший друг «може вирішити проблему», і хоча він «ніколи не говорив про гроші», Вальбуена розумів, що за допомогу доведеться заплатити.

На судовому процесі заслухали перехоплену телефонну розмову Каріма Бензема та його друга дитинства Каріма Зенаті, який працював помічником футболіста після визволення з в’язниці у 2013 році. Під час бесіди Бензема зі сміхом переказав свою розмову з Вальбуена: він запропонував колезі по команді зв’язатися із Зенаті, щоб знищити відео, і попросив не залучати поліцію, адвокатів чи когось ще. “Я дав слово, що копій немає”, – сказав Бензема в розмові з Зенаті.

У листопаді 2015 року Бензема затримали. Футболіст із власної ініціативи прийшов у поліцію Версаля, щоб довести свою невинність. Він стверджував, що сам став жертвою злочинців. Бензема взяли під судовий нагляд, йому звинуватили у співучасті у спробі шантажу.

Після скандалу Бензема і Вальбуена усунули від ігор за збірну Франції. Вперше після цього Бензема викликали до національної команди у травні 2021 року і він виступив на чемпіонаті Європи. Вальбуена за збірну більше не виступав.

Президент Федерації футболу Франції Ноель ле Грейт говорив, що якщо Бензема визнають винним, то це не завадить йому продовжувати грати за збірну Франції. У клубі “Реал Мадрид” рішення суду не коментували.

Тим часом,  в Індії наклав на себе руки один з найвпливовіших духовних лідерів, якого шантажували інтимними фото.

загрузка…