Міжнародні партнери не довіряють українській владі через “путінських кротів” в секторі розвідки, – Гриценко

1

Про це у Facebook повідомив ексміністр оборони Анатолій Гриценко, інформує Цензор.НЕТ.

"Чи буде взимку широкомасштабна війна? Чи піде Путін у наступ на Україну, з нанесенням авіаційних і ракетних ударів, з потужними проривами з Криму, Білорусі, ОРДЛО, силами в 100 батальйонних тактичних груп чисельністю в 100 тисяч військових, як нам пророкують свої й чужі чиновники-розвідники?

Мій висновок з оцінки ситуації такий – широкомасштабної війни не буде, ні взимку, ні влітку. Можете спати спокійно. А от чиновникам у владі, принаймні тим, хто ще спроможний думати, аналізувати і адекватно діяти – спати не раджу", – йдеться в повідомленні.

За словам Гриценка, іде потужна геополітична гра м'язами і нервами.

"За світові ресурси і за вплив і контроль у світі. В цій грі задіяні всі потужні світові гравці – і наші партнери, і наші недруги й вороги. В цій грі Україна не є гравцем, інші грають за нас і не дуже діляться з нами своїми замислами й планами. Чому? Тому що не довіряють українській владі, безтолково-галасливій і недоговороспроможній, де до того ж на ключових позиціях в секторі безпеки/розвідки й системі прийняття рішень сидять ФСБшні й ГРУшні пропутінські "кроти"", – повідомив ексміністр оборони.

Читайте: Нові обличчя обернулися офшорним мурлом, приховують податки, щоб не платити в бюджет, – Гриценко