В Університеті імені Карпенка-Карого підтвердили звільнення Талашка

Володимир Талашко

Скандал навколо актора розпочався розпочався у серпні 2021 року

Викладач університету імені Карпенка-Карого та народний артист України Володимир Талашко звільнився за станом здоров’я. Скандал навколо актора розпочався розпочався у серпні 2021 року. Про це повідомляє “Радіо Свобода”. 

“Університет пiдтверджує факт звiльнення народного артиста України, Талашка Володимира за власним бажанням у зв’язку зi станом здоров’я i переходом на пенсiю за віком”, – мовиться в листі, підписаному виконувачкою обов’язків ректора закладу Інною Кочарян. 

Зазначається, що робоча група, створена для перевірки заяв про харасмент з боку викладача, які озвучували колишні студентки, передала зібрані дані правоохоронним органам. Також робоча група, згідно з відповіддю, продовжує роботу до 31 грудня.

Як повідомляв 5.UA, 8 серпня сценарист Богдан Панкрухін опублікував у Facebook історії двох дівчат – Юлії Бірзул та Вікторії Муштей – які були абітурієнтками або студентками КНУ ім. Карпенка-Карого та, за його даними, страждали від домагань з боку Талашка. За словами Панкрухіна, у нього є такі історії від щонайменше шести дівчат.

Після публікації про домагання з боку артиста почали розповідати й інші потерпілі, серед яких – журналістка “Громадського радіо” Ірина Сампан і акторка Анастасія Вергелес. Журналістка Яніна Соколова заявила про КНУ, що “Талашко такий там не один”.

Після скандалу Володимира Талашка відсторонили від викладання в університеті, а Мінкульт створив робочу групу для розслідування інформації. Натомість випускниця університету Анастасія в коментарі “5 каналу” заявила, що в закладі знали про історії студенток.