Рада ЄС запропонувала внести до чорного списку авіакомпанії, що доправляли нелегалів на кордон Польщі

Рада ЄС

Криза на білорусько-польському кордоні

Компаніям обмежать операції на ринку ЄС, призупинять ліцензії чи дозволи, права на дозаправку чи технічне обслуговування у межах ЄС

Рада Європейського Союзу запропонувала внести до чорного списку транспортні компанії, які допомагали завезенню нелегальних мігрантів на кордон Білорусі та Польщі, повідомляє “Інтерфакс”.

За підтримки транспортних компаній, які “свідомо чи несвідомо беруть участь в експлуатації людей”, було завдано величезних гуманітарних збитків, мовиться в постанові Ради ЄС.

Європейський Союз запропонував застосувати нову правову основу, яка дозволить вживати адресних заходів проти операторів будь-яких видів транспорту, що беруть участь у незаконному ввезенні до ЄС мігрантів чи торгівлі людьми. Зокрема, таким компаніям обмежать операції на ринку ЄС, призупинять ліцензії чи дозволи, права на дозаправку чи технічне обслуговування у межах ЄС.

Нагадаємо, у Польщі за останню добу зафіксували 174 спроби незаконного перетину кордону біженцями з боку Білорусі. Під час однієї зі спроб штурмувати рубіж намагалася група з 50 мігрантів.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.