Протидіяли диверсантам: моряки в Одесі провели видовщні навчання

В Одесі пройшли протидиверсійні військові навчання.

Захід проходив під безпосереднім керівництвом командувача Військово-морських сил контрадмірала Олексія Неїжпапи.

“Основною метою заходу стало обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань щодо організації протидиверсійної оборони ВМС ЗС України та шляхів їх розв’язання. За результатами торішнього інструкторсько-методичного заняття ухвалили рішення щодо змін у системі протидиверсійної оборони національного флоту. За рік вона пройшла повну апробацію”, – сказав він.

Екіпажі кораблів і катерів відпрацьовували протипідводно-диверсійну оборону пунктів базувань. Розглянули нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що менший корабель, тим більші моряки. Як броньований катер “Костопіль” маневрував за натовським стандартом

“Ми створили кілька навчальних груп. Вони почергово переходили з одного навчального місця до іншого, де їм демонстрували роботу розрахунків на постах з висвітлення надводної та підводної обстановки, водолазного і плавпостів та берегового патруля. А також порядок роботи поста ППДО пункту базувань, ухвалення рішення командиром під час зміни обстановки, порядок застосування зброї у сучасних умовах”, – розповів командир флотилії ВМС ЗС України капітан першого рангу Юрій Федаш.

На полігоні біля Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Відпрацювали практичні дії підрозділів ДШВ, винищувальної авіації.