Уряд виділить 175 млн грн на посилення охорони українського кордону

Шмигаль

Криза на білорусько-польському кордоні

Відповідне рішення підтримали сьогодні на засіданні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що на посилення охоронних заходів українського кордону виділять 175 млн грн. Відповідне рішення підтримали сьогодні на засіданні уряду. Про це повідомляє Денис Шмигаль у Telegram.

“На посилення охоронних заходів українського кордону виділяємо 175 млн грн. Відповідне рішення підтримали сьогодні на засіданні уряду. Розуміючи непросту ситуацію на білорусько-польському кордоні, продовжуємо посилювати безпеку країни. Не можна виключати, що міграційний дестабілізаційний проєкт може бути поширений і на українсько-білоруський кордон, тож маємо бути готові до будь-якого сценарію”, – зазначив Шмигаль.

Як повідомляв 5.UA, Україна на кордоні з Білоруссю розпочала спецоперацію “Полісся”.

Нагадаємо, 18 листопада 2021 року Кабмін відправив до кордону з Білоруссю 8,5 тис. поліцейських. 

Як повідомляв 5.UA, режим Лукашенка в Білорусі штучно спричинив міграційну кризу на кордонах з Євросоюзом. Уранці 8 листопада у Білорусі до кордону з Польщею вирушила величезна колона мігрантів. Дві великі групи мігрантів прорвали паркани і потрапили до Польщі з території Білорусі.

Водночас заступник голови МВС Євген Єнін заявив, що Україна повністю контролює ситуацію на своєму кордоні з Білоруссю. Наразі прикордонники посилюють захист та готові до можливих провокацій.