Кива мешкає в незадекларованому будинку за 21 млн грн, – Bihus.info

1

Такого висновку дійшли журналісти Bihus.info, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вони проаналізували відео, яке однопартієць Киви Вадим Рабінович зняв, коли співробітники ДБР проводили у Киви обшук.

Хоча на відео й Кива, й Рабінович, заявляли, що обшук проводиться саме в житлі нардепа, в його офіційній декларації немає згадки ані про витрати на оренду, ані про купівлю нерухомості. Окрім того, під час обшуку Кива говорив, що в цьому будинку мешкає його дворічна дитина.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обшук у Киви проводиться у справі щодо стрілянини з автомата Калашникова, – ДБР

Журналісти переглянули оголошення про продаж та оренду нерухомості, а потім порівняли їх із відео Рабіновича. Так з’ясувалося, що восьмикімнатний особняк, в якому мешкає Кива, в березні 2020 року було запропоновано до довгострокової оренди за ціною 120 000 грн на місяць або на продаж за 21 млн грн.

Журналісти Bihus.Info зверталися до Киви з проханням пояснити, кому належить будинок у Козині, але отримали грубу відмову.

Дивіться також: "Ти що, придурок, бл#дь?! Я тобі зараз голову відріжу, с#ка!" – Ківа пригрозив людині на вулиці через зауваження. ВIДЕО

Окрім багатомільйонної нерухомості невідомого походження, журналісти також дізналися, що деякі зі своїх відео для соцмереж Кива записує в автомобілі KIA, зареєстрованому на свого колишнього помічника Олександра Даниленка, а не в зазначеній у декларації Toyota Land Cruiser, (власність брата, якою нардеп користується).

Також на "Цензор.НЕТ": Затримання Киви: Автомобіль, у якому їхав нардеп, був із фальшивими номерами та порушив ПДР