“Це якісь Волдеморти, ім’я яких називати не можна” – депутат про “кротів” в оточенні президента (Відео)

Офіс президента України

Зрив спецоперації із затримання вагнерівців

Їх необхідно викривати, вони самі не зникнуть, наголосив В’ятрович

Якщо екскерівник розвідки заявляє, що в найближчому оточенні президента є “кріт”, то необхідно викривати цих “кротів”, вони самі не зникнуть. На цьому наголосив депутат “ЄС” Володимир В’ятрович у ток-шоу “5 копійок” на “5 каналі”.

“Сподіватися, що вони самі видохнуть, тому що ми про них не говоримо, що їх не стане, що це якісь Волдеморти, ім’я яких називати не можна, і Україні від того буде легше – це абсолютно наївно. Якщо ми бачимо, що є якась імовірність того, що ця людина може працювати на ворожу розвідку, очевидно, така людина має вивчатися”, – наголосив В’ятрович. 

Він зауважив, що можна по-різному ставитися до Бурби, а проте це бойовий генерал, керівник розвідки, і він відверто заявляє про те, що в найближчому оточенні президента є “кріт”. Є всі підстави для того, щоб почати перевіряти, чи правду він сказав.

Як повідомляв 5.UA, у першій частині розслідування мовиться про те, як українські розвідники займалися вербуванням бойовиків ПВК “Вагнера” та як вдалося отримати від них прямі докази їхньої участі у військових злочинах. 

Нагадаємо, Bellingcat та Insider опублікували першу частину розслідування спецоперації із затримання “вагнерівців”. Хронологія та контекст подій, описаних у цьому розслідуванні, були складені на основі десятків інтерв’ю з учасниками спецоперації, зокрема з російськими найманцями та колишніми співробітниками української розвідки, які брали участь у різних аспектах спецоперації.

Також, за інформацією розслідувачів, голова Офісу президента Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень заплановану на 25 липня 2020 спецоперацію із затримання бойовиків ПВК “Вагнера”.