“Ми назад не повернемо “вагнерівців”, суду над ними не буде – це факт” – народний депутат (Відео)

Сергій Лабазюк

Зрив спецоперації із затримання вагнерівців

Лабазюк зазначив, що вони назад вернулися в Росію

Народний депутат, “За майбутнє” Сергій Лабазюк в етері ток-шоу “5 копійок” прокоментував ситуацію щодо зриву спецоперації із затримання “вагнерівців”. Про це повідомляє “5 канал”. 

Лабазюк зазначив, що вони назад вернулися в Росію.

“Вагнерівців” ми вже назад не повернемо в Україну. Вони назад вернулися в Росію. Хто злив чи злив свідомо чи це зробив для якогось чергового “відосика” або чогось іншого – це вже десяте питання. Ми назад не повернемо “вагнерівців”, суду над ними не буде це факт. Ті військові, які хотіли би і ті сім’ї, які втратили своїх близьких на сході України, вони, нажаль, вже не отримають того, що хотіли. Але ми маємо ризик, що даною ситуацією скористається, ми щойно говорили про ситуацію загострення на сході. Чи може бути розгортання цієї теми одною із причин на сході? Так”, – сказав Лабазюк.

Дивіться повний випуск програми:

Нагадаємо, Bellingcat та Insider опублікували першу частину розслідування спецоперації із затримання “вагнерівців”. Хронологія та контекст подій, описаних у цьому розслідуванні, були складені на основі десятків інтерв’ю з учасниками спецоперації, зокрема з російськими найманцями та колишніми співробітниками української розвідки, які брали участь у різних аспектах спецоперації.

Також, за інформацією розслідувачів, голова Офісу президента Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень заплановану на 25 липня 2020 спецоперацію із затримання бойовиків ПВК “Вагнера”.