“В Україні дестабілізуючим чинником є Зеленський і Єрмак” – В’ятрович (Відео)

Володимир В'ятрович

Зрив спецоперації із затримання вагнерівців

Якщо влада таки просуне через парламент “фейковий напівзвіт” справа не врегулюється.

Треба створити іншу ТСК, якій буде довіряти суспільство. Не буде суспільство довіряти тому фейку, який зараз очолює Мар’яна Безугла. Про це сказав на “5 каналі” у програмі “5 копійок” депутат “Європейської солідарності” Володимир В’ятрович.

“Не буде довіряти – через її абсолютні помилки і абсолютну політичну заангажованість”, – зауважив В’ятрович. 

Він пояснив, що нова комісія має викликати на допит Єрмака і Зеленського.

“Комісія, яка розслідувала “Іран-контрас” викликала на допит Рейгана. Він давав свої свідчення – нічого страшного не сталося. Таким чином відновлюється довіра”, – наголосив депутат.

В іншому випадку, якщо влада таки просуне через парламент “фейковий напівзвіт”, кажучи, що справу закрито, справа не врегулюється, переконує В’ятрович.

“Вчора новий чільник розвідки, заявив, що – зважаючи на те, що на кордонах 100 тисяч російських військ – ця ситуація буде використовуватися для дестабілізації ситуації в Україні і тут дестабілізуючим чинником є Зеленський і Єрмак, які замість того, щоб розрядити ситуацію, пояснити, показати якісь кроки – мовчать. Вони є тими, хто дестабілізує цю ситуацію”, – заявив нардеп “ЄС”. 

Як повідомляв 5.UA, у першій частині розслідування мовиться про те, як українські розвідники займалися вербуванням бойовиків ПВК “Вагнера” та як вдалося отримати від них прямі докази їхньої участі у військових злочинах. 

Нагадаємо, Bellingcat та Insider опублікували першу частину розслідування спецоперації із затримання “вагнерівців”. Хронологія та контекст подій, описаних у цьому розслідуванні, були складені на основі десятків інтерв’ю з учасниками спецоперації, зокрема з російськими найманцями та колишніми співробітниками української розвідки, які брали участь у різних аспектах спецоперації.

Також, за інформацією розслідувачів, голова Офісу президента Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень заплановану на 25 липня 2020 спецоперацію із затримання бойовиків ПВК “Вагнера”.