“Це не завжди золото, іноді це камінь, який тягне на дно” – В’ятрович про мовчання Зеленського щодо розслідування Bellingcat (Відео)

Володимир В'ятрович

Зрив спецоперації із затримання вагнерівців

Уже четверту добу від президента Зеленського жодного слова на цю резонансну тему

Зеленський досі, вже четверту добу, жодним чином не реагує і не коментує результати розслідування щодо зриву спецоперації із затримання “вагнерівців” – мовчання це не завжди золото. Про це сказав депутат “Європейської Солідарності” Володимир В’ятрович в етері програми “5 копійок” на “5 каналі”. 

“Вже четверту добу ми не маємо жодного слова від президента Зеленського. Я не знаю, може йому хтось вбив в голову, що мовчання – це золото, але мовчання це не завжди золото, іноді це камінь на шиї, який тягне на дно. Зараз те, що робить Зеленський, не помічаючи того, що сталося, врешті-решт призводить до його політичного падіння”, – наголосив депутат.

Нагадаємо, Bellingcat та Insider опублікували першу частину розслідування спецоперації із затримання “вагнерівців”. Хронологія та контекст подій, описаних у цьому розслідуванні, були складені на основі десятків інтерв’ю з учасниками спецоперації, зокрема з російськими найманцями та колишніми співробітниками української розвідки, які брали участь у різних аспектах спецоперації.

Також, за інформацією розслідувачів, голова Офісу президента Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень заплановану на 25 липня 2020 спецоперацію із затримання бойовиків ПВК “Вагнера”.