Вартість тепла та гарячої води для населення у цьому опалювальному сезоні зростати не будуть, – Мінрегіон

1

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу Мінрегіонрозвитку.

"Усі обласні державні адміністрації прозвітували про підключення до теплопостачання 100% житлового фонду та медичних закладів. Водночас вже зараз маємо подбати про те, якими будуть майбутні опалювальні сезони, й активніше працювати над підвищенням енергоефективності будівель. Це – одне з пріоритетних завдань для кожної громади. Уряд надає чимало можливостей для розвитку цього напряму у громадах. Зокрема, йдеться про програму "Енергодім" Фонду енергоефективності", – наголосив Чернишов.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Окупанти закрили шахти в ОРДЛО, а тепер змушують жителів селищ купувати для опалення вугілля з "копанок", – правозахисники

Очільник Мінрегіону додав, що вартість тепла та гарячої води у цьому опалювальному сезоні для населення зростати не мають. Це – умова, яка зафіксована в Меморандумі щодо сталого проходження опалювального сезону й регіони мають її дотримуватися. Голови обласних державних адміністрацій мають доручення тримати це питання на контролі.

Нагадаємо, згідно з Меморандумом у цьому осінньо-зимовому періоді забезпечено одну з найнижчих на ринку цін на газ для виробників тепла (ТКЕ) для населення — 7 420 грн за тис куб. м з ПДВ (згідно з трирічним договором постачання природного газу, запропонованим Нафтогазом у рамках Обсягу I "Фіксований"). Для бюджетних установ та релігійних організацій зафіксована ціна 16,4 грн за куб. м з ПДВ.

Також читайте: Мешканцям прифронтових територій на Донбасі збільшать розмір субсидії, – Верещук