Вже беруть алко- і наркозалежних: окупанти на сході України просять в РФ дозволу на призов росіян

Російські найманці, бойовики, окупанти

Проведення “зборів” контролює “комісія” штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ

Російські найманці продовжують нарощувати бойову та мобілізаційну готовність окупаційних військ на тимчасово непідконтрольних частинах території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на пресслужбу Головного управління розвідки Міноборони.

“За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойову та мобілізаційну готовність з’єднань і частин так званих “1-го та 2-го армійських корпусів оперативного угруповання” російських окупаційних військ. З 15 листопада на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях окупанти розпочали проведення чергового збору військовозобов’язаних запасу. З призваними на збори організовано проведення занять з бойової підготовки та тренувань з бойової готовності”, – мовиться в повідомленні. 

Проведення “зборів” контролює “комісія” штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.

Крім того, за наявною інформацією, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях ініціювали пропозицію про дозвіл на офіційному рівні призивати громадян РФ для проходження військової служби за контрактом у з’єднаннях і частинах так званих 1 та 2 АК.

“Крім того, командування ЗС РФ продовжує активну агітацію населення на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби у складі російських окупаційних військ. Водночас, російське окупаційне командування дозволило оформлення на військову службу за контрактом усіх охочих, у тому числі, осіб з кримінальним минулим та алко- і наркозалежних”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, російські окупаційні війська від початку доби 22 листопада тричі відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил. Унаслідок обстрілів один український військовий зазнав поранень. 

Як повідомляв 5.UA, у жовтні 2021 року КПВВ “Станиця Луганська”, єдиний, де пропуск через лінію розмежування відбувається щоденно, перетнуло майже на 60% осіб менше, ніж у вересні.