Франція пригрозила РФ серйозними наслідками у разі вторгнення в Україну

Франція пригрозила РФ серйозними наслідками у разі вторгнення в УкраїнуФранція пригрозила РФ серйозними наслідками у разі вторгнення в Україну
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан

Фото: УНІАН


Франція стурбована скупченням російських військ уздовж кордону України та застерігає Кремль від вторгнень. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву міністра закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріана.


«Будь-яке порушення кордону, будь-яке вторгнення призведе до надзвичайно тяжких наслідків», – сказав міністр в інтерв’ю французькому радіо RTL.


Зазначається, що протягом останніх тижнів США попередили європейських союзників про те, що Росія може планувати вторгнення в Україну – з огляду на нарощування військ та озброєнь уздовж кордону.


Водночас Ле Дріан вважає, що з президентом Росії Владіміром Путіним потрібно знайти «спосіб співпрацювати». Навіть попри те, що «його авторитарні схильності дедалі більше проявляються в останні місяці».


Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив у телефонній розмові з президентом РФ Владіміром Путіним, що Франція має намір захищати Україну.