В Україні створено нове англомовне медіа, засноване колишньою командою Kyiv Post

Звільнені журналісти видання Kyiv Post заснували нове англомовне медіа Kyiv Independent.

«Маємо для вас новини, на які ви так довго чекали. The Kyiv Post, голос України у світі, замовк два тижні тому. Але ми, колишня редакція видання, відмовляємося мовчати. Україні потрібна англомовна журналістика найвищої якості, а нашій спільноті – джерело новин, якому можна довіряти. Саме тому ми запускаємо нове медіа, The Kyiv Independent.  У цей новий проект ми беремо з собою найкраще зі спадщини Kyiv Post. Ми обіцяємо бути чесним та незалежним голосом України у світі. Але зробити це ми зможемо лише разом з вами!, – повідомили у проекті.

Редакція стверджує, що розвиватиме більш активну взаємодію з читачами, ніж це було в Kyiv Post.

Крім того, вони запустили свій акаунт на краудфандинговій платформі Patreon, щоби читачі могли добровільними внесками підтримувати проект. Незабаром команда обіцяє налаштувати й комерційну діяльність.

Поки ЗМІ перебуває на стадії розробки журналісти запускають інформаційний бюлетень із розсилкою новин, на якому втім розміщена інша назва проєкту – Ukraine Daily. Лінк на вебсайт проєкту поки не з’явився. Наразі є лише їхня facebook-сторінка.

Як повідомлялося, ввечері 8 листопада видавець найстарішого в Україні щотижневого англомовного видання Kyiv Post Аднан Ківан заявив про негайне закриття газети «на короткий час».

У повідомленні також йдеться про звільнення головного редактора Браяна Боннера після закриття газети та збереження її архівів, а також про подяку власнику за «сильну підтримку» після придбання ним видання у 2018 році. Ківан повідомив, що до кінця року видання планують перезапустити чотирма мовами – українською, російською, англійською й арабською.

Пізніше низка ЗМІ опублікувала інформацію про ймовірну причетність Офісу президента до припинення виходу видання. На Банковій спростували цю інформацію.

Новим генеральним директором англомовної газети Kyiv Post став Люк Шеньє, який уже очолював видання з 2016 по 2018 рік.

загрузка…