Звільнена редакція Kyiv Post запустила нове медіа The Kyiv Independent

Звільнена редакція Kyiv Post запустила нове медіа The Kyiv IndependentЗвільнена редакція Kyiv Post запустила нове медіа The Kyiv Independent

Фото: facebook.com/savekyivpost


Звільнена редакція The Kyiv Post запустила нове медіа The Kyiv Independent. Про це йдеться на сторінці новоствореного ресурсу у фейсбуці.


«The Kyiv Post, голос України у світі, замовк два тижні тому. Але ми, колишня редакція видання, відмовляємося мовчати. Україні потрібна англомовна журналістика найвищої якості, а нашій спільноті – джерело новин, якому можна довіряти. Саме тому ми запускаємо нове медіа, The Kyiv Independent», – зазначається у дописі.


Редакція видання наголосила, що за ними «не стоять заможні власники чи олігарх», тому вони розраховують насамперед на внески читачів і донорів, а згодом – на комерційну діяльність.


Нагадаємо: 8 листопада власник Kyiv Post Аднан Ківан заявив про призупинення роботи редакції «на короткий час» для перезавантаження видання. Однак у редакції видання повідомили, що всій команді оголосили про негайне закриття газети та закрили доступ до сайту.


Згодом звільнена команда медіа заявила про запуск нового проєкту. Посаду головного редактора видання обійме Ольга Руденко, колишня заступниця головного редактора Kyiv Post.