Ймовірність нового наступу Росії залежить від двох факторів, – Кулеба

1

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Цензор.НЕТ із посиланнясм на Укрінформ.

За його словами, Росія ще з 2014 року намагається послабити Україну, використовуючи для цього різні методи.

"Головна мета Росії – робити Україну максимально слабкою… Дестабілізуючи всередині, блокуючи співпрацю України з іншими державами в оборонній сфері. А Президент України ставить зовсім інше завдання – робити Україну максимально сильною", – розповів глава МЗС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Данілов про війська РФ біля українського кордону: Росія намагається підняти ставки перед майбутніми переговорами

На його думку, президент РФ Володимир Путін справді розглядає можливість нової наступальної операції в Україні.

"Чи пустить у дію він цю опцію, залежить від двох факторів: від нашої сили та спокою українців, і від скоординованості та сили дії наших партнерів", – додав Кулеба.

"Ми повинні найближчими місяцями – і суспільство, і держава – продемонструвати максимальну ефективність, максимальну витримку і не вестися на провокації ні в середині країни, ні в зоні конфлікту", – пояснив міністр.

За словами Кулеби, влада працює над обома чинниками.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Працюємо над тим, щоб Росії не вдалося перетворити "Північний потік-2" на північну зброю, – Кулеба

"Я закликаю всіх найближчими місяцями не панікувати, але зберігати пильність і не вестись на провокації, особливо в інформаційному просторі", – додав гоова МЗС.