Командир Київської поліції Цикалюк, який отримав підозру у справі Майдану, досі керує правоохоронцями під час акцій протесту, – Безрук

1

Про це у Facebook повідомляє журналістка Тетяна Безрук, інформує Цензор.НЕТ.

"Знаєте в чому іронія: от зараз протестувальники, які зібралися під ворітьми Офісу Президента хочуть пройти до площі, що біля входу в Офіс та поруч із Будинком із химерами. Поліція протестуючих відтісняє. Так було вже декілька разів. І от із акції в акцію, керує одним із загонів спецпризначенців – Руслан Цикалюк", – йдеться в повідомленні.

За словам Безрук, Цикалюку після 8 років з розгону протестувальників на майдані 30 листопада 2013 року, вручили підозру у перевищенні службових повноважень в ніч розгону.

"Бо якщо Олег Татаров, який виправдовував силовиків під час акцій протесту, може працювати в Офісі президента, то чому Руслан Цикалюк – ні?" – підсумувала вона.

Нагадаємо, 21 листопада активісти вирушили під будівлю Офісу Президента. Відбулася невелика сутичка з правоохоронцями. Декількох учасників акції пропустили на територію Офісу Президента після огляду.

Читайте: Акція біля Офісу Президента минула спокійно, інцидентів не було, – поліція