“Нас надихає мужність і стійкість українського народу” – західні дипломати привітали Україну з Днем Гідності та Свободи (Відео)

Революція Гідності

У посольствах західних країн наголосили на спільних цінностях та підтримці України у європейських прагненнях нашої держави

З восьмою річницею початку Революції гідності українців привітали західні дипломати. Про це повідомляє “5 канал”.

Представництво України в ЄС, а також посольства США та Великої Британії наголошують на спільних цінностях та підтримці європейських прагнень нашої держави. 

Амбасадорка Великої Британії Мелінда Сіммонс запевнила у підтримці розбудови та захисту демократичної України. 

А от тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін зазначає: США залишатимуться стійким партнером України на шляху до євроатлантичної інтеграції. 

“Американців надихає надзвичайна мужність і стійкість українського народу, його наполегливість щодо права вибору власного майбутнього і рішучість у побудові стабільної, демократичної та заможної країни для себе та своїх дітей.  Від  часу Революції Гідності Україна досягла стійкого прогресу і знає, що їй іще потрібно зробити”, – зазначила Крістіна Квін.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи. Державне свято, приурочене до річниці початку Помаранчевої революції і Революції Гідності, які в різні роки суттєво вплинули на перебіг політичних подій в Україні.