“Це початок кінця” – Шустер про розкриття деталей зриву спецоперації “вагнерівців”

Савік Шустер

Відомий телеведучий вважає, що влада повністю втратила довіру народу

Ведучий програми “Свобода слова Савіка Шустера” вважає, що оприлюднення деталей зриву спецоперації із затримання “вагнерівців” може стати початком кінця для нинішньої влади. Про це повідомляє “Цензор.НЕТ”.

Шустер розповів, що влада повністю втратила довіру і в народі, і в еліті. Ведучий порівняв представників владної команди із “дитиною, в рукаx якої граната”.

“Неадекватні, недорозвинені. Ну, що я ще можу сказати? Тобто генерал Бурба сьогодні сказав усе. Мені здається, до цього додати. Мені додавати навіть щось соромно, бо це люди, які реально займаються там державними питаннями, справами, вирішують проблеми, життя та смерті, загалом. Ну, що я можу сказати, журналіст, який у п’ятницю робить програму, в якій можна висловити свою думку. Якщо це не заклик до насильства, будь ласка, ви маєте право. Але ж вони не розуміють, що таке демократія. Їх обрали не “тому, що”. Вони ж цього не розуміють. Їх обрали “від супротивного”. Не тому, що вони якісь. Їх обрали через серіал. Те, що вони зробили з країною за останні два з половиною роки – це реально соромно”, – сказав Шустер. 

Як повідомляв 5.UA, саме на ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” колишній голова ГУР МО Василь Бурба розповів про те, що наказ про перенесення спецоперації із затримання “вагнерівців” віддав Володимир Зеленський через голову Офісу президента Андрія Єрмака.