Ми мобілізуємо ресурси для допомоги мігрантам у Білорусі, – ВООЗ

1

Як повідомляє Цензор.НЕТ, із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив директор з протидії надзвичайним ситуаціям Європейського регіонального бюро ВООЗ Джеральд Рокеншауб.

"Ситуацію на білорусько-польському кордоні як мінімум можна назвати непростою, яка викликає велику стурбованість. Біженці скаржилися на здоров'я, у деяких є хронічні захворювання. Білоруська влада допомагає у вирішенні цих проблем. Ми, як представники ВООЗ, вступаємо в діалог і дізнаємося, що необхідно зробити, чим ми можемо допомогти зі свого боку", – заявив він журналістам після відвідин центру, де розмістилися біженці.

Слова представника ВООЗ наводить прес-служба МОЗ Білорусі.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Однорічна дитина сирійських мігрантів померла в лісі на польско-білоруському кордоні

Рокеншауб також наголосив, що використання сльозогінного газу може викликати проблеми зі здоров'ям. "Ми дивимося на те, як допомогти людям, які зазнали його впливу", – сказав він.

Більшість біженців сказали, повідомив представник ВООЗ, що не хоче повертатися додому. "Ми мобілізуємо нашу допомогу в плані надання підтримки медикаментами, міжнародними пакетами з медичною допомогою та предметами гігієни. Працюємо з партнерами: ООН, ЮНІСЕФ, Червоний Хрест тощо", – зазначив він.

Планується, що у понеділок, 22 листопада, до Білорусі прибуде директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге.

Також читайте: Лукашенко визнав, що білоруські силовики могли допомагати мігрантам проривати кордон з Польщею