У Києві вшанували пам’ять героїв Революції Гідності

вшановування пам'яті

За словами Бондаренка, наша перемога в Революції гідності – це тільки початок

На Алеї Героїв Небесної Сотні відбулася церемонія покладання квітів. Участь у заході взяли кияни, сім’ї полеглих героїв, вшанувавши пам’ять про загиблих хвилиною мовчання та поклавши квіти до пам’ятника.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради, голови Київської міської місцевої організації партії “УДАР” Віталія Кличка Володимира Бондаренка, революція – це в першу чергу віра.

вшановування пам'яті

“Революція Гідності – це віра в ідеї, за які ми вийшли і готові були стояти на смерть. Віра в наш європейський вибір, який дозволить голосно і чесно говорити про свої переконання, а не жити заляканим в рабстві у войовничого сусіда. По–друге, страх. Страх за країну, яка через чиїсь приватні інтереси опинилась на порозі знищення з політичної карти світу. Страх за своїх дітей, за друзів, яким, якщо ти не встигнеш захистити, загрожує смерть від карателів у міліцейській формі. По–третє втому. Втому жити без перспективи, втому від брехні і жадібності вищих “лідерів” держави, втому від постійного стеження за тобою”, – розповів Володимир Бондаренко.

Я був впевнений, додав Бондаренко, що наша перемога в Революції гідності – це тільки початок.

вшановування пам'яті

“Але ми не здаємось. Ми вистояли, коли нас намагались звинуватити в тому, чого ми не робили, ми не погодились на участь в їх “схемах освоєння бюджету”, за що нас лякали карними справами. Та й люди вкотре просинаються і наступного разу дадуть свою оцінку тим, хто свого часу не просто не виконав обіцяного, а зрадив їх сподівання”, – наголосив голова Київської міської місцевої організації партії “УДАР” Віталія Кличка.

Нагадаємо, за весь час Євромайдану на його сцені у Києві виступили сотні музикантів. І не лише з України. Підтримку громадянській активності українців висловлювали й гості з-за кордону. Польський рок-музикант і політик Павел Кукіз присвятив Україні пісню українською мовою.