Байден планує йти на другий президентський термін

Президент США Джо Байден планує удруге балотуватись на пост глави держави, свідчить опитування 28 осіб, наближених до президента.

Байден повторно висуватиметься у президенти попри свій вік (йому виповнилося 79 років) і падіння рейтингу на тлі боротьби з пандемією коронавірусу та інфляції – що раніше викликало побоювання серед демократів, пише The Washington Post.

«Єдине, що я чув, він планує знову балотуватися. І я радий, що це так», – зазначив колишній сенатор і друг Байдена Кріс Додд.

Нагадаємо, рейтинг схвалення дій президента США Джо Байдена впав до 38% і він програв би вибори експрезиденту Дональду Трампу, якби вони відбулися зараз. Про це свідчать дані опитування, проведеного Університетом Саффолка на замовлення USA Today на початку листопада.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден тимчасово передасть повноваження віце-президенту Камалі Гарріс, бо буде під анестезією на медогляді.

Байден, якому 20 листопада виповнилось 79 років, є найстарішим президентом в історії США на момент складання ним присяги.

загрузка…