Президент Болгарії пояснив слова про «російський Крим»

Президент Болгарії Румен Радєв повторив свої слова про «російський Крим», визнавши, що окупація була порушенням міжнародного права. Також це питання прокоментувала віце-президент та кандидат на новий термін Іліана Йотова.

Про це повідомляє канал bTV.

«Драми немає. Питання цілком зрозуміле. Анексія Криму – це порушення міжнародного права, але, як я говорив минулого вечора, є реалії в політиці і на даний момент Крим належить Росії», – сказав Радєв.

«Ми вже довгий час були частиною тих європейських лідерів, як пані Меркель, пан Макрон, які виступають за відновлення самітів ЄС-Росія, де всі ці питання мають бути винесені на переговори. На думку багатьох експертів та лідерів у Європі, ці зустрічі слід відновити. Все потрібно вирішувати за столом переговорів», – сказала віце-президент і кандидат на новий термін Іліана Йотова.

Раніше президент Болгарії Румен Радєв заявив, що окупований РФ Крим «зараз російський». Санкції проти Росії він назвав неефективними.

Міністерство закордонних справ України вимагає офіційного спростування заяви президента Болгарії Румена Радєва про нібито «російський» Крим.

У ЄС вирішили «розповісти» президенту Болгарії Румену Радеву, чий насправді Крим.

загрузка…