Я взагалі не розумію значення виразу “голосування під дулами автомата”, – Сивохо про вибори на окупованих територіях

1

Як повідомляє Цензор.НЕТ про це він заявив у інтерв'ю виданню "Телеграф".

Відповідаючи на запитання "Чи немає запобіжників від того, щоб у результаті цього процесу до парламенту не пройшли сепаратисти, люди, пов’язані з Росією?", Сивохо відповів: "А ви чули, як Арсен Аваков сказав про це: "Переможуть місцеві, хай Бог простить, сепари. Мене це влаштовує. Це буде в рамках законів України"".

Сивохо наголосив, що взагалі не розуміє значення виразу "голосування під дулами автомата". "Будь-яке голосування – суто таємна справа. І, до речі, у цьому контексті була позитивна заява секретаря РНБО Олексія Данилова. Він сказав, що поставлена задача Міністерству цифрової трансформації розробити систему для забезпечення конституційних прав мешканців непідконтрольних територій. Тобто люди, які перетинають КПВВ, повинні мати цифровий доступ до всіх органів влади, аж до президента. Вже думають про цифрове спілкування з людьми звідти. Це круто", – зазначив колишній радник секретаря РНБО.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Сивохо в бронежилеті прибув до м. Опитне, заявивши, що на місцевих мешканцях ставлять досліди. ВІДЕО+ФОТО