В Литві з’явилася військова база на кордоні з Білоруссю для захисту від напливу нелегалів

Збройні сили Литви створили передову оперативну базу НАТО за 6 км від кордону з Гродненською областю Білорусі. Вона потрібна для допомоги прикордонникам, оскільки десятки мігрантів із Білорусі щодня намагаються потрапити до країни.

Про це повідомляє прес-служба Збройних сил Литви.

Базу оперативного реагування було організовано на території промислової зони в Друскінінкаї. Там встановили теплі намети, зробили їдальню, санітарну зону, провели електрику та розмістили військову техніку.

Передова оперативна база НАТО (FOB) — це інфраструктура, яка встановлюється під час різних операцій і місій, яка зазвичай розташована неподалік від об’єкта. На таких базах плануються операції, солдати живуть, відпочивають і тренуються, а також виїжджають на місця бойових дій.

На базі в Друскінінкаї військовослужбовці підрозділів тилу Збройних сил Литви встановили всю звичайну інфраструктуру: опалювальні намети, їдальню, санітарні зони, технічні автостоянки, їдальню, забезпечили електропостачання, освітлення та інші необхідні послуги для постійного проживання.

Раніше чотири польських солдата отримали травми різного ступеня внаслідок сутичок з нелегалами на кордоні з Білорусією.

На території київської області ввели додаткові заходи щодо посилення захисту кордону із сусідньою Білоруссю. Це було зроблено для того, щоб нівелювати можливі провокації.

Польські офіцери у п’ятницю, 19 листопада, зафіксували близько 195 спроб незаконно перетнути кордон мігрантами. За пособництво затримано двох громадян України та одного громадянина Німеччини.

загрузка…