Екс-президент Грузії Саакашвілі припинив голодування

Ув’язнений колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі припинив своє голодування на 50 день після того, як його перевезли з тюремної лікарні до військового шпиталю. Нещодавно він зомлів, лікарі закликали владу перевести його в звичайну клініку, заявивши, що його життя перебуває в небезпеці.

Про це повідомляє видання AFP, пише УНН.

Грузинська влада спочатку відхилила медичні рекомендації, але міністр юстиції Раті Брегадзе заявив у п’ятницю, що вони готові перевести Саакашвілі у військовий госпіталь, «де його здоров’я та безпека будуть захищені».

Рано вранці в суботу Саакашвілі перевели з тюремного госпіталю до військового госпіталю в місті Горі, приблизно за 90 кілометрів (55 миль) на захід від столиці країни Тбілісі, повідомив його адвокат Діто Садзаглішвілі.

Особистий лікар Саакашвілі Ноколоз Кіпшидзе заявив, що колишній президент Саакашвілі офіційно скасував голодування одразу після того, як його перевели до Горійського військового госпіталю.

«Він все ще знаходиться в небезпечному для життя стані і був поміщений у палату інтенсивної терапії. Повторне годування Саакашвілі розпочнеться у суботу», — сказав Кіпшидзе.

Раніше повідомлялося, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі страждає від ураження мозку, медики діагностували у нього енцефалопатію Верніке.

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі погодився перевести з Глданської в’язниці до військового шпиталю Горі. Як тільки це станеться, він припинить голодування.

Американські сенатори Джин Шахін, Джим Ріш, Рон Джонсон та Бен Кардін опублікували спільну заяву із закликом до уряду Грузії. Вони просять забезпечити належне ставлення до ув’язненого екс-президента цієї країни Міхеїля Саакашвілі.

загрузка…