Росія дестабілізує ситуацію в Україні на інформаційному та дипломатичному фронтах, – Резніков

1

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням заяву міністра оборони Олексія Рєзнікова під час спілкування з журналістами в українському посольстві у Вашингтоні.

За його словами, Москва вдається до інформаційних атак і провокацій, спрямованих на паніку, з метою дестабілізувати ситуацію всередині України.

"І як бонус – дестабілізація в Європі. Ще один фактор – це скупчення озброєнь біля нашого кордону для нарощування цього сигналу страху. Наша розвідка аналізує це вже восьмий рік. Тактика дуже проста: проводяться військові навчання, звозять техніку і людей, навчання завершуються, люди повертаються в місця дислокації, а техніка і озброєння залишаються для майбутнього потенційного розгортання", – зазначив Резніков.

Він підкреслив, що ще один фронт – це дипломатичний.

"Тобто створення напруги вустами російських дипломатів у тих країнах, де вони знаходяться, тиражування наративу, що нібито Україна порушує мінські домовленості. Тобто закладання підстав для будь-якої можливої реакції", – додав Резніков.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Відданість США незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України є непохитною, – Нуланд. ФОТО