Коломойського викликають до кіпрського суду для розгляду позову “ПриватБанку”

Ігор Коломойський

Якщо повідомлення про участь у справі не буде подано протягом 30 днів, розгляд справи відбуватиметься без Коломойського

Окружний суд кіпрського міста Лімасол запрошує Ігоря Коломойського до розгляду позову державного “ПриватБанку” на 5,5 млрд доларів, мовиться в оголошенні в газеті “Голос України”, опублікуваному  адвокатами “ПриватБанку” Scordis, Papapetrou&Co, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Згідно з наказом суду від 15 червня 2021 року, якщо повідомлення про участь у справі не буде подано протягом 30 днів від моменту публікації цього повідомлення, розгляд справи відбуватиметься у відсутності Відповідача 1 (Ігоря Коломойського)”, – зазначається в оголошенні.

Нагадаємо, колишні власники “ПриватБанку” Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов вивели з нього 5,5 млрд доларів через філію банку на Кіпрі. Схема дозволяла приховувати факт зникнення грошей, оскільки Національний банк України розглядав кіпрську філію “ПриватБанку” так само, як і його національні філії. Чиновники не виявили, що гроші, переведені на Кіпр, виводяться з України. Фінансові регулятори  на Кіпрі або не змогли виявити, що банківські перекази на загальну суму 5,5 млрд доларів були підкріплені фіктивними контрактами, або не вжили необхідних заходів, щоб це зупинити.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.