Суд обрав запобіжний захід для ще однієї підозрюваної у замаху на Лещенка

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід для другої підозрюваної у справі замаху на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. Помічницю громадянина США Курта Джейкоба Гросанса Олену Богач заарештували на два місяці.

Про це повідомляє видання «Ґрати».

На судовому засіданні Богач не визнала провину в підготовці замаху на Лещенка. Вона підтвердила, що була помічницею в американського бізнесмена Курта Гросанса і не знала про його конфлікт з міністром.

Громадянин США на суді, у свою чергу, звинуватив у підготовці вбивства міністра Богач. Курт Гросанс заявив, що не розуміє українську і не знав, про що його помічниця домовлялася з кілером.

Раніше правоохоронці затримали злочинців, які планували замах на міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка. Його замовили за 20 тисяч доларів українка та громадянин США.

Печерський суд Києва обрав громадянину США Курту Джейкобу Гросансу запобіжний захід у справі про замах на міністра аграрної політики Романа Лещенка. Американця заарештували на два місяці.

загрузка…