Кабмін готує інструкцію для українських спортсменів, як спілкуватися з росіянами

Українські спортсмени на відкритті Олімпіади-2020

Мінмолодьспорту вирішив вжити заходів після попередніх скандальних інцидентів за участю українських і російських спортсменів

Трохи більш як два місяці залишається до зимової Олімпіади в Пекіні. Не виключено, що в Китаї українські спортсмени знову опиняться на одному п’єдесталі разом з конкурентами з країни-агресора. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів, як не потрапити в ситуацію, в якій через обійми з росіянкою опинилася легкоатлетка Ярослава Магучіх, пише “Главком”.

“Всі бачили наслідки такого спілкування на літній Олімпіаді. І я вважаю, що наші спортсмени чудово розуміють, що представляють Україну. Ми розробляємо спеціальну довідку для них, розуміючи, що кожне слово на сьогодні можна перекрутити. Тому наші атлети мають бути максимально обачними у своїх висловлюваннях”, – сказав Гутцайт.  

Крім Ярослави Магучіх, нещодавно в скандал потрапив олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко, який засумнівався, що Росія є агресором. Потім він розповів, що його слова перекрутили.

У схожу ситуацію потрапив паралімпієць Ігор Цвєтов, але фотографуватися з росіянами не став.

Нагадаємо, Олімпіада в Пекіні пройде з 4 до 20 лютого 2022 року.

Як повідомляв 5.ua, легкоатлетки сфотографувалися після етапу змагань “Діамантової ліги” в Цюриху. Слід зазначити, що українка Магучіх – молодший сержант ЗСУ, росіянка Ласіцкене – капітан ЗС РФ. На світлині є й інша українка – Ірина Геращенко.

Раніше, під час Олімпійських ігор-2020 у Токіо, було зроблене скандальне перше фото української та російської легкоатлеток. Вони обіймалися після церемонії нагородження, стоячи із прапорами своїх країн.