Смертельна пожежа у Дніпрі: адміністраторку і санітарку пансіонату суд відправив під домашній арешт (Відео)

Суд

Підозрювана у злочині підприємиця – одна з організаторок бізнесу – не з’явилася на засідання суду

Адміністраторку і санітарку пансіонату для літніх осіб, де загинули п’ятеро людей, Бабушкінський районний суд Дніпра відправив під домашній арешт на два місяці.

44-річна адміністраторка перебуватиме під домашнім арештом цілодобово і носитиме електронний браслет, 31-річна санітарка – обмежена на нічний час. Підозрювана у злочині підприємиця – одна з організаторок бізнесу – не з’явилася на засідання суду. Як повідомили її захисники, через раптову хворобу. Судове засідання для обрання їй запобіжного заходу суд переніс на 23 листопада.

“До судового засідання не з’явилася підозрювана Лазуніна, однак були захисники, які подали клопотання до суду про відкладення судового розгляду у зв’язку з тим, що підозрювана захворіла. Також надали документи з приводу підтвердження її хвороби. Стороною обвинувачення буде надіслано запит до лікувального закладу з приводу того, чи дійсно вона хворіє, чи надавалась відповідна довідка”, – повідомила прокурорка центральної окружної прокуратури Дніпра Юлія Грудєва.

Нагадаємо, у Дніпрі 16 листопада в пансіонаті, де перебували 30 літніх людей, загинули 5-ро жінок, віком від 75 до 89 років. Вони всі були в одній кімнаті на другому поверсі будинку. Кімнату обігрівали кондиціонером з аварійною електропроводкою. Люди задихнулися від чадного газу, припускають слідчі.

Правоохоронці затримали двох працівниць та оголосили підозру власниці бізнесу за порушення вимог пожежної безпеки. Санкція статті передбачає ув’язнення до 8 років.