В будинках дитини перебуває 2,5 тисячі дітей віком до 3 років, – “Українська мережа за права дитини”

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Спілки.

З нагоди Всесвітнього дня дитини громадська спілка "Українська мережа за права дитини" оприлюднила інформацію про кількість дітей у будинках дитини.

Також були опубліковані основні причини потрапляння дітей у будинки дітей.

Так, серед головних прични виділяють: біологічну смерть батьків (1,8%), стан здоров'я батьків (8%), стан здоров'я дітей (10,8%), бідність (відсутність житла та засобів до існування) (24,2%), покинуті діти або діти, яких батьки відмовилися забирати із закладів охорони здоров'я (27,4%), недогляд з боку батьків через зловживання алкоголем чи наркотичними речовинами (25,2%), зловживання щодо дитини з боку батьків, недбале ставлення до дитини (42,6%).

Читайте на "Цензор.НЕТ": На Дніпропетровщині батько до смерті побив свою 4-річну доньку, чоловіка затримано, – поліція

1

"Української мережі за права дитини" з нагоди 2,5 тисячі дітей до трьох років перебувають в будинках дитини. Держава не розуміє незворотних наслідків проблеми Якщо Цензор.net бажає отримати ексклюзивний коментар від наших експертів: – як убезпечені діти, які перебувають в інтернатних закладах, – якими конкретно є наслідки впливу інституційної системи на фізичне і психологічне здоров'я дітей, – чи усі діти з інвалідністю, позбавлені батьківського догляду, мають жити в спеціальних закладах, – як захищена дитина від домашнього насильства, – чому держава тримається за інтернатну систему, яка калічить дітей, тощо, тощо, будь ласка, звертайтеся. Дякую) З повагою, Олена Холоденко, комунікаційна менеджерка проєкту ІСАР ЄДНАННЯ "Української мережі за права дитини",