У нас є багато запитань до влади щодо виплати коштів за вакцинацію, – Рудик

1

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, в інтерв’ю журналістам у ВР в п’ятницю сказала голова партії "Голос" Кіра Рудик.

"Виділено три мільярди тим, хто вакцинувався двома дозами. Я нагадаю, що на даний момент таких людей в Україні 9 мільйонів. Тобто потрібно 9 мільярдів гривень. Де брати ще 6 мільярдів, влада поки що не пояснює. Отже ці гроші отримають далеко не всі", – наголосила вона.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Рада завтра може ухвалити в першому читанні законопроєкт про виплату тисячі Зеленського, – Корнієнко

За словами нардепа, поки незрозуміло, як обиратимуть "підприємства, де можна буде розрахуватися цією тисячею".

"Я сьогодні поставлю запитання прем’єр-міністру: а коли наша влада спочатку думатиме, розроблятиме план, а потім повідомлятиме про нього людям?", – зазначила Рудик.

Також дивіться: Тисяча гривень за вакцинацію буде виплачена на віртуальні платіжні картки через "Дію", – Шмигаль. ВIДЕО

Вона також зауважила, що парламент не розглядає ресурсний законопроєкт 5600, тому що у монобільшості немає голосів. "Це, насправді, хороша новина… Цей законопроєкт направлений на підняття податків для малого та середнього бізнесу. Фракція "Голос" опонує цьому законопроєкту. Ми за нього не голосуватимемо", – пообіцяла політик.