СБУ запобігла можливості передачі спецслужбам РФ секретних даних щодо ракетних арсеналів України


Контррозвідка запобігла можливості передачі таємних оборонних відомостей представникам спецслужб РФ. Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України (СБУ).


«У ході оперативних дій викрито одного з командирів військової частини Західного регіону, який приховано збирав секретні дані щодо арсеналів ракетного озброєння на території України», – зазначили в СБУ.


Згідно з повідомленням, під час обшуків за місцем проживання військовослужбовця вилучили ноутбук та флеш-носій, на яких він незаконно накопичував матеріали держтаємниці.


Серед виявлених відомостей – закрита інформація щодо більше десятка баз зберігання ракет і боєприпасів Збройних сил України, секретні дані про схеми дислокації та організаційно-штатні структури арсеналів озброєння, а також щодо укомплектованості відповідних підрозділів особовим складом і технікою.


Наразі перевіряють причетність зловмисника до розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки України.


Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності. Також розв’язують питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання судом міри запобіжного заходу.


Нагадаємо: СБУ повідомила керівнику однієї з шахт «Волиньвугілля» про підозру у фінансуванні «ЛНР».