Оцінювали ризики й загрози з боку РФ: Резніков зустрівся з очільником Пентагону

Ллойд Остін і Олексій Резніков

Резніков повідомив, що один з його пріоритетів на посаді – всебічно розвивати взаємодію з США.

Глава Пентагону Ллойд Остін зустрівся у Вашингтоні з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міноборони.

Очільники оборонних відомств зійшлися на тому, що потрібно оцінювати ризики й загрози з боку Росії.

“Наші оборонні відомства, наші розвідки знаходяться у постійному контакті по безпекових питаннях. У нас спільна оцінка тих ризиків і загроз, які концентруються навколо України, на східних кордонах Європи. Я хотів би обговорити параметри відповіді на них”, – заявив Резніков.

При цьому міністр повідомив, що один з його пріоритетів на посаді – всебічно розвивати взаємодію з США.

“Ми цінуємо, що американські партнери, привернули таку увагу до чергових військових маневрів Росії. Це дає надію, що цивілізований світ об’єднається і зупинить агресора, який використовує як зброю все – від енергетики і кіберпростору до жінок та дітей, і ніколи не зупиниться, якщо йому не дати відсіч”, – додав він.

В свою чергу міністр оборони США Ллойд Остін запевнив, що підтримка оборони, суверенітету та територіальної цілісності України з боку США лишається непохитною, пише Голос Америки.

Він розповів, що Вашингтон уважно слідкує за пересуванням російських військ довкола України.

Як повідомляв 5.UA, наприкінці жовтня знане американське видання The Washington Post повідомило, посилаючись на власні джерела у військових відомствах США та Європи, що Росія в черговий раз нарощує війська на кордоні з Україною. Вже через пару днів видання Politico опублікувало супутникові знімки, що підтверджують нарощування військ Російської Федерації на кордоні з Україною.