Збільшення аліментів і звіт уряду: що планують розглядати у ВР – включення (Відео)

Верховна Рада України

Крім того, розглядатимуть законопроєкт, що стосується протидії шкідливого впливу тютюнових виробів

На годину запитань до уряду вийде міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, який має роз’яснити, як саме українські військові, прикордонники і загони територіальної оборони охоронятимуть українсько-білоруський кордон – а це понад 1000 км – у випадку, якщо з настанням холодів 3-4 тисячі емігрантів, які нині таборуються на білорусько-польському кордоні, таки прийдуть до України. 

Також імовірно, що Монастирський повідомить якісь подробиці розслідування смерті народного депутата Антона Полякова.

На порядку денному в депутатів сьогодні законопроєкт про збільшення аліментів на дитину з 30% прожиткового мінімуму, як це є зараз, до 50%.

Крім того, розглядатимуть законопроєкт, що стосується протидії шкідливого впливу тютюнових виробів, зокрема заборонена реклама, спонсорство і продаж в інтернеті електронних цигарок і пристроїв до них особам до 21 року.

Водночас сьогодні звернуться до Кабміну, аби створити службу у справах дітей. Говоритимуть також про те, аби передати безплатно з державної у комунальну власність водопровідно-каналізаційні підприємства.

Як повідомляв 5.UA, 18 листопада Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування смерті народного депутата Антона Полякова. За відповідне рішення проголосували 322 народних депутати.

Нагадаємо, ВР схвалила виділення 3 млрд із бюджету на виплату 1000 гривень вакцинованим.