“Закликатиму партнерів до спільної боротьби з агресією РФ”: Порошенко поїхав на безпековий форум у Канаду

Петро і Марина Порошенки

Порошенко розповів, що матиме цілу низку двосторонніх зустрічей із канадськими посадовцями та американськими конгресменами

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко у четвер, 18 листопада, вилетів до Канади, де візьме участь у міжнародному безпековому форумі (HFX). Вже цього дня Порошенко зустрінеться з українською громадою у Торонто. Про це лідер “Євросолідарності” написав на своїй сторінці у Facebook.

П’ятий президент також поділився в соцмережі фотографіями з аеропорту. Як видно з кадрів, до Канади Порошенко відправся разом з дружиною.

Петро Порошенко розповів, що протягом наступних двох днів, 19 і 20 листопада, він матиме цілу низку двосторонніх зустрічей із канадськими посадовцями та американськими конгресменами.

Зазначимо, що міжнародний безпековий форум 2021 року відбудеться у канадському Галіфаксі. На нього з’їдуться вищі посадовці країн, голови військових відомств та дипломати.

“На всіх зустрічах, а також у своєму виступі на безпековому форумі у Галіфаксі закликатиму наших партнерів до спільної боротьби з російською гібридною агресією та всебічної підтримки України”, – запевнив Петро Порошенко.

Нагадаємо, минулого року міжнародний форум у Галіфаксі виступив із закликом до президента Володимира Зеленського припинити політичне переслідування свого попередника.