Венедиктова анонсувала запуск платформи спільних дій для протидії кіберзлочинам

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова відкрила Міжнародний форум із кібербезпеки, який відбудеться 18-19 листопада у Києві. Під час свого виступу вона анонсувала створення платформи спільних дій для протидії кіберзлочинам.

Про це Венедиктова повідомила у Facebook.

За словами генпрокурора, форум зібрав експертів із різних куточків світу для того, щоб зробити цифровий світ безпечним.

“Міжнародний форум кібербезпеки об’єднав наших європейських колег, фахівців з Японії, Аргентини, Марокко та представників українських правоохоронних та державних органів”, – зазначила Венедиктова.

Генпрокурор зазначила, що кібератаки в світі здійснюються кожні півхвилини. У середньому щодня здійснюється понад 2000 кіберзлочинів. Оскільки кібератаки стають все більш інтелектуальними, небезпечними і не мають географічних кордонів, реакція на них має бути блискавичною, законною і строгою.

“За останній рік утричі збільшилася кількість запитів наших іноземних колег про міжнародну правову допомогу саме у сфері протидії кіберзлочинам. Ми спільно з правоохоронцями США, ФРН, Південної Кореї, Франції та інших країн провели успішну низку спецоперацій, у ході яких було припинено діяльність надпотужних Це і операція “Emotet” щодо групи злочинців-хакерів, яка за допомогою найпоширенішого у світі шкідливого програмного забезпечення завдала загальних збитків фізичним та юридичним особам на 2,5 мільярда доларів США. “CLOP” на сервери американських та корейських компаній. Збитки від протиправних дій склали понад 500 млн доларів США”, — повідомила генпрокурор.

Нагадаємо, Генпрокурор Венедиктова назвала кількість наркоманів в Україні.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова заявила, що Офіс генпрокурора дуже уважно розслідуватиме справи про підроблені COVID-сертифікати.

загрузка…