У Канаді внаслідок вибуху на військовій базі постраждали десятеро людей

На базі «Комокс» збройних сил Канади на острові Ванкувер (провінція Британська Колумбія) стався вибух. Десять людей постраждали.

Як повідомляє CTV, медична допомога була надана десяти постраждалим, чотирьох доправили до лікарні, зокрема одного – на гелікоптері.

Раніше повідомлялося про двох постраждалих.

За попередніми даними, у нежитловій будівлі казарми, де наразі проводяться ремонтні роботи, пролунав вибух побутового газу. Відбулося часткове обвалення будівлі.

Раніше генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова заявила, що причиною пожежі та вибухів боєприпасів на 48 арсеналі у Калинівці Вінницької області у 2017 році стала диверсія. Також продовжується розслідування причин пожеж та вибухів боєприпасів протягом 2015-2018 років на інших військових складах зберігання боєприпасів.

Служба безпеки України (СБУ) провела у Чернігівській та Сумській областях масштабні тактико-спеціальні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп.

Збройні Сили України провели тренування та відпрацювали застосування системи «Ураган» на межі з тимчасово окупованим Кримом. Бійці тренувалися проводити вогневу поразку щодо умовної піхоти та бронетехніки, що знаходяться на відстані понад 30 кілометрів.

загрузка…