Один з моїх пріоритетів на посаді міністра – всебічно розвивати взаємодію з США, – Резніков у Вашингтоні

1

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресслужбі Міноборони.

"Один з моїх пріоритетів на посаді міністра — всебічно розвивати взаємодію з США, у тому числі, через наповнення конкретними проектами Рамкової угоди та інших домовленостей. Під час цього візиту я хочу ознайомити колег з головними напрямками роботи, які ми намітили разом з командою. Це необхідно, щоб досягти синергії і взаємосумісності секторів оборони", – наголосив Міністр оборони України.

Також Олексій Резніков відзначив тісну комунікацію оборонних відомств України та США.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Глава Пентагону Остін Ллойд на зустрічі з Резніковим заявив про підтримку України у сфері безпеки

"Наші оборонні відомства, наші розвідки знаходяться у постійному контакті по безпекових питаннях. У нас спільна оцінка тих ризиків і загроз, які концентруються навколо України, на східних кордонах Європи. Я хотів би обговорити параметри відповіді на них.
Ми цінуємо, що американські партнери, привернули таку увагу до чергових військових маневрів Росії. Це дає надію, що цивілізований світ об’єднається і зупинить агресора, який використовує як зброю все – від енергетики і кіберпростору до жінок та дітей, і ніколи не зупиниться, якщо йому не дати відсіч. Ще раз хочу подякувати керівництву США і американському народу. Сподіваюсь на плідну розмову сьогодні і практичні результати у майбутньому", – підсумував Олексій Резніков.

Також читайте: Обговорили нові загрози для України в зв'язку із фактичним аншлюсом Білорусі, – Резніков зустрівся із американським сенатором Інгофом