“Хотіли знищити український сигнал на окупований бік”: бойовики обстріляли телевежу на Луганщині (Відео)

Обстріли на Луганщині

Артилерія окупантів дістає мирне населення на відстані 10-20 км від передової

Чужими руками Росія продовжує постійні провокації та обстріли на Сході. Артилерія бойовиків уже не тільки передову обстрілює, а й дістає  мирне населення у глибокому тилу на відстані 10-20 км від передової.  Напередодні дісталося Комишувасі, що на Луганщині. Про обстріл повідомляє “5 канал”.

Населений пункт знаходиться за 10 кілометрів від передової. Цілили у телевежу, яку ввели в експлуатацію менш як три місяці тому. Позицій військових у селі немає. Є нацгвардійці, які  охороняють цей телекомунікаційний об’єкт. Він  транслює  українських мовників  на тимчасово окуповані території. 

“Оскільки більшість влучань зафіксовано біля цієї телевежі, то можна з точністю сказати, що ціллю обстріла була ця телевежа. Тобто це була акція спрямована на знищення саме цього об’єкту інфраструктури, знищення українського сигналу на окупований бік”, – повідомив начальник пресслужби української сторони СЦКК Олексій Гаркуша.

Нагадаємо, за минулу добу в районі проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі штаб зафіксував 14 порушень перемир’я з боку терористів. Четверо військових були поранені, ще один дістав бойову травму.