Саакашвілі знепритомнів і потрапив до тюремної реанімації

Експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі під час зустрічі з адвокатами у грузинській тюрмі втратив свідомість, його на ношах перенесли в реанімацію. Йде 49-й день його голодування.

Як передає повідомляє Новости Грузия, зараз пацієнт знаходиться при свідомості, його стан стабільний.  «Це була короткотермінова втрата свідомості, був високий тиск та нестабільні глікемічні показники. Він лежить у реанімації, там чергує реаніматолог. Він повністю контактний», – заявила лікар, яка оглядала колишнього президента Грузії.

Нагадаємо, з 1 жовтня Саакашвілі перебуває під арештом у Грузії.

Грузинська прокуратура звинуватила екс-президента у незаконному перетині грузинського кордону під час повернення до країни. Політик може провести у в’язниці щонайменше 6 років. Його не видаватимуть Україні.

Відразу ж після ув’язнення, Саакашвілі оголосив сухе голодування. Через голодування один із життєвих показників екс-президента Грузії впав до критичного рівня. Наприкінці жовтня політику довелося просто у тюремній лікарні зробити переливання крові через погані аналізи, також йому знадобилася допомога реаніматологів.

Консиліум лікарів рекомендував перевести екс-президента з в’язниці до медичного закладу. Однак 29 жовтня Саакашвілі відмовився від співпраці з лікарями. На його думку, там йому може загрожувати небезпека. Політик також відмовився від аналізів і медичних процедур, які могли полегшити його голодування.

Влада Грузії відмовлялася перевести Саакашвілі з в’язниці до приватної клініки, через побоювання заворушень його прихильників біля медустанови.

8 листопада Пенітенціарна служба Грузії підтвердила, що Саакашвілі вивезли з виправної колонії та доправили у пенітенціарний лікарняний заклад.

загрузка…