Помер актор Ігор Савочкін, який знявся у «Нічному дозорі»

Російський актор Ігор Савочкін помер 17 листопада у віці 58 років через хворобу печінки.

За даними Mash, актор помер через проблеми з печінкою, також у нього було онкологічне захворювання. 10 листопада актора госпіталізували через сильний біль у спині, йому зробили операцію.

Ігор Савочкін у різний час служив у театрі «На дошках» та Театрі на Покровці, а також працював у компанії Bazelevs режисера Тимура Бекмамбетова.

Савочкин має близько 100 ролей у кіно. Він знімався у фільмах «Нічна варта», «Денна варта», «Левіафан», «Іронія долі. Продовження», «Кохання під прикриттям», «Кука», «Цуценя». Також Савочкін знімався у таких серіалах, як «Громови», «Адмірал», «Мосгаз», «Епідемія», «Метод».

Раніше від коронавірусу помер народний артист Росії Володимир Коренєв, відомий за роллю Іхтіандра у фільмі «Людина-амфібія». Артисту було 80 років.

Тим часом, у США у віці 42 років помер американський актор Чедвік Боузман, який зіграв короля Т’Чалли у фільмі Marvel «Чорна пантера».

Також помер актор Ієн Холм, який зіграв Більбо Беггінса в трилогії «Володар кілець».

А в червні 2020 року на 75-му році пішов з життя Макс Райт, який зіграв одну з головних ролей у популярному серіалі 90-х «Альф».

загрузка…