Обговорили створення постійно діючої робочої групи з питань безпілотної авіації у ЗСУ, – Залужний зустрівся з директором компанії, що виробляє байрактари

1

Як повідомляє Цензор.НЕТ про це він написав в Фейсбуці.

"Сьогодні мав важливу зустріч з Генеральним директором турецької компанії "Вaykar Makina" паном Халюком Байрактаром. Ми обговорили створення постійно діючої робочої групи з питань безпілотної авіації у Збройних Силах України.

Ударні безпілотні комплекси Bayraktar TB2 довели свою ефективність, у тому числі й у районі проведення операції Об’єднаних сил. Тому ми продовжуємо нарощувати тактику й методику їх бойового застосування для стримування російської агресії і захисту інтересів України", – написав Залужний.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна і Туреччина реалізовують понад 30 оборонних контрактів, – техдиректор Baykar Makina

Він підкреслив: "Я дякую пану Халюку Байрактару за підтримку Збройних Сил України і відкритість до подальшої співпраці. Мені приємно, що ми говорили однією мовою, адже маємо спільне бачення потенціалу розвитку і застосування безпілотної авіації.

У планах компанії – продовження виробництва безпілотників останнього покоління "Akinci", на який встановлюються українські двигуни".

""Вaykar Makina" працює над будівництвом та облаштуванням спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту і модернізації БПЛА. Також передбачено навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar, меморандум про що було укладено між Україною та Туреччиною 29 вересня 2021 року", – резюмував він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Через застосування Bayraktar найманці російських окупаційних військ уникають "служби" на передовій, – Машовець