На Чернігівщині браконьєр убив червонокнижного лося та помер під час спроби втекти

Лось

Браконьєрами завдано збитків на 130 тисяч гривень

На Чернігівщині працівники Державної екологічної інспекції та представники мисливсько-рибальського підприємства ЧОО УТМР отримали інформацію про незаконе полювання на лося європейського – виду, занесеного до Червоної книги України. Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Встановлено, що бригада мисливців під супроводом єгеря мисливсько-рибальського підприємства під час ліцензійного полювання на території Ніжинського району поранили молодого самця лося європейського. Тварина, тікаючи від переслідування, перейшла в мисливські угіддя Куликівського відділення МРП ЧОО УТМР, де, на жаль, померла через нанесені поранення.

Зловмисники, які йшли по сліду пораненої тварини, дуже швидко її знайшли, і не зважаючи, що перебувають на території мисливських угідь іншого користувача, почали освіжувати  тушу вбитої тварини. За цією справою їх і застали працівники єгерської служби Куликівського відділення МРП ЧОО УТМР. Однак, єгерям не вдалося втримати на місці групу озброєних порушників, які просто втекли з місця події, проте вдалося зафіксувати всіх фігурантів на відео.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції для проведення невідкладних слідчих дій. За допомогою знятого єгерською службою відео, вдалося ідентифікувати причетних до події осіб. Збитки, завдані у розмірі 130 000 гривень.

“Наразі Інспекцією готуються матеріали та заява про злочин по даному факту для подачі до правоохоронних органів для здійснення об’єктивного розслідування та з’ясування всіх обставин події. В ході фіксації порушення стало відомо, що порушник, який нібито здійснив фатальний постріл по лосю, помер під час спроби втекти. Тривають слідчі дії”, – сказано у повідомленні.

Читайте також: VIP-браконьєри: як нардеп вляпався у скандал через рибу