МВС розкрило подробиці замаху на вбивство міністра АПК

Правоохоронці затримали злочинців, які планували замах на міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка. Його замовили за $20 тисяч українка і громадянин США.

Про це під час брифінгу розповів глава МВС Денис Монастирський. В серпні до департаменту стратегічних розслідувань надійшла інформація про те, що громадянка України шукає кілера для вбивства іншого громадянина України. В ході спецоперації замовниця була виведена на особу, яка виконувала роль кілера і умовно «взяла» замовлення. Основним замовником крім громадянки України виявився громадянин США та. За вбивство вони пообіцяли $20 тисяч завдатку, мотив – гроші.

Оприлюднене також  відео переговорів замовника вбивства зі США з українським кілером. «Я не замовляю його вбивство, але якщо ви його вб’єте, я не буду проти», – каже замовник.

Нагадаємо, 22 вересня на помічника та друга президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра скоїли замах. Невідомі стріляли у автомобіль Шефіра автоматною чергою, постраждав водій машини. Напад на Сергія Шефіра стався на дорозі, злочинці влаштували засідку в лісі, і почали звідти вести вогонь по машині.

загрузка…