Американець та українка замовили вбивство міністра Лещенка – МВС


Замовниками вбивства чинного міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка були громадянин США і громадянка України. Про це стало відомо на брифінгу міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського.


Монастирський розповів, що замах повʼязаний із діяльністю Лещенка у 2018 році, до того, як він прийшов на державну службу.


Спершу правоохоронці дізналися про те, що жінка шукає замовного вбивцю на громадянина України. Українку вивели на підставного кілера і їхнє спілкування документувалося. Потім зʼясувалося, що є ще основний замовник – американець.


«Він замовив вбивство громадянина, який був колектором, йому було призначено вибивати борги цього партнера, громадянина США, з яким він співпрацював. За вибивання боргів було взято $150 000, які він не повернув громадянину США, внаслідок чого він прийняв рішення його вбити», – розповів Монастирський.


Правоохоронці сфальсифікували вбивство колектора і надіслали фото замовникам. Після цього злочинці зразу ж зробили наступне замовлення – на українського міністра.


Обидва замовники звернулися до того ж кілера, щоб він вбив людину, в якої колектор мав «вибивати» гроші у 2018 році. «Цим громадянином був Роман Лещенко», – сказав Монастирський.


Поліція затримала підозрюваних, їм загрожує довічне позбавлення волі.


Нагадаємо: міністра Кабміну хотіли вбити.